Tellurium Q Black II Power Cable (1.5m) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • szt.
  • 4 400,00 zł / szt.

Przewód zasilający Tellurium Q Black II Power Cable

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód zasilający Tellurium Q Black II Power Cable

Pierwowzór Black II był dobrym przewodem. Zdobywał uznanie i nagrody, ale stary Black brzmiał „niezdarnie” w porównaniu z nową wersją - Black II, która jest znacznie bardziej wyrafinowana, muzycznie punktowo i zgodniej z naszymi badaniami przez ostatnie 5 lat. Wyglądając bardzo podobnie zewnętrznie, różnica jest widoczna po podłączeniu go do swojego systemu.

Kabel sieciowy Tellurium Q Black to poważny zawodnik, który sprawdzi się doskonale z dowolnym elementem systemu audio. To w końcu większy, nawet jeśli młodszy, brat kabla Blue, który przecież został ogłoszony kablem sieciowym roku 2012 przez magazyn HiFi World. Łatwo jest więc sobie wyobrazić, że Black robi wszystko to co Blue, tylko... nieco lepiej. Podobnie jak wszystkie nasze kable, tak i Black zyskuje w miarę wygrzewania, oferując wraz z wygrzewaniem coraz lepsze brzmienie.

Podstawowe Cechy:

  • Długość: 1.5m
  • Oferowana ilość: 1 szt.
  • Wtyki w wersji europejskiej (Schuko)

Rodzina Black
Gładkość, szczegółowość i świetna rozdzielczość - przy jednoczesnym zmniejszeniu pozornej ostrości. Muzyka prezentowana jest jako spójna, organiczna całość, z oszałamiającym poczuciem realizmu i naturalności.