Tellurium Q Silver III Turntable (RCA) 1.5m - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!
- Dodaj recenzję:
- Producent: Tellurium Q
- Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
-
Historia ceny
-
- kpl.
- 2 585,00 zł / kpl.
Interkonekt analogowy, gramofonowy Tellurium Q Silver III Turntable (RCA) 1.5m
Sprzedaż dotyczy kompletu czyli 2 szt. przewodów + żyła uziemiająca
Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!
Interkonekt analogowy, gramofonowy Tellurium Q Silver III Turntable (RCA)
Tellurium Q Silver III Turntable (RCA) | Przewód sygnałowy audio, gramofonowy typu cinch | 2x RCA - 2x RCA + uziemienie
Silver III Turntable (RCA) / Tone Arm to dedykowany kabel gramofonowy RCA zaprojektowany specjalnie do współpracy z gramofonami i przedwzmacniaczami phono. Przewód przenosi cechy rodziny Silver III tj. wysoką rozdzielczość i transparentność, przy jednoczesnym dążeniu do naturalnej górnej części pasma i kontroli niskiego zakresu.
Podstawowe cechy:
- Długość jednego przewodu: 1.5m
- Oferowana ilość: 2 sztuki (para, stereo) + żyła uziemiająca
- Wtyki: RCA (chinch) + widełki (żyła uziemiająca)
Producent po raz pierwszy oferuje interkonekt gramofonowy RCA w podstawowej wersji Silver uznając, że analogiczny przewód głośnikowy był tak dobry, że należy to zrobić a efekty są rewelacyjne.
Wyposażony w oddzielne uziemienie Silver III RCA Phono to znaczący krok naprzód w porównaniu z kablami Blue i Black. Konstrukcja wygląda bardzo podobnie do analogicznego przewodu RCA, ale został on zaprojektowany specjalnie do podłączenia do gramofonu.
Rodzina Silver III
Silver III przedstawiane są jako przewody bardzo przejrzyste - zwracają uwagę na szczegóły, ale bez ostrości czy „syczącej” góry. W porównaniach i komentarzach użytkowników oraz dystrybutorów podkreśla się, że w stosunku do poprzednika seria zyskała bardziej naturalne barwy, lepszą kontrolę niskiego zakresu i lepsze umiejscowienie źródeł w przestrzeni (więcej trójwymiarowości). To czyni je atrakcyjnymi do systemów, które już mają dobrą bazę tonalną i szukają większej rozdzielczości i „przezroczystości”.
Tellurium Q opisuje Silver III jako rozwinięcie idei Silver II - zachowując zalety detalu i rozdzielczości, ale dodając więcej „naturalności”, lepsze wybrzmienia niskiego pasma i lepsze pozycjonowanie instrumentów w przestrzeni. Innymi słowy: to ewolucja w stronę bardziej zrównoważonego, mniej „surowego” brzmienia przy zachowaniu wysokiej przejrzystości.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie