Van den Hul The Excalibur - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 46 280,00 zł / szt.

Monofoniczna końcówka mocy Van den Hul The Excalibur
Cena dotyczy 1 szt. urządzenia.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy.

Monofoniczna końcówka mocy Van den Hul The Excalibur

Monofoniczne końcówki mocy The Excalibur są uzupełnieniem linii elektroniki Van den Hula, w skład której wchodzi również przedwzmacniacz gramofonowy The Grail (w różnych wersjach) oraz przedwzmacniacz liniowy The Emerald.

Za projekt Excalibura odpowiedzialny jest Juergen Ultee. Para monobloków została zaprezentowana po raz pierwszy podczas High-End Show w Monachium.
Dwudziestosześciokilogramowa obudowa jest taka sama jak w Grailu i Emaraldzie. Drewniane panele boczne dodają wzmacniaczowi elegancji.
Aby wzmacniacz mógł poprawnie działać w ciepłym środowisku, temperatura jest bezustannie monitorowana i aktywnie kontrolowana za pomocą dwóch ekstremalnie cichych wiatraczków. Urządzenie może mieć dzięki temu względnie kompaktowe rozmiary, jeśli weźmiemy pod uwagę minimalną moc 100 W przy 8 Ω lub 130 W przy 4 Ω.
Wyjście Excalibura chronione jest przed zwarciem i pojawieniem się prądu stałego. Pasmo przenoszenia jest celowo ograniczone do 380 kHz, aby szybkość sygnału była taka sama przy 10 Hz i 100 kHz, co pozwala na zachowanie precyzyjnych relacji fazowych i prawidłowej przestrzeni. Bez ograniczeń pasma przenoszenia wzmacniacz miałby płaską charakterystykę do ponad 10 MHz. Zniekształcenia są na poziomie niższym niż 0,1% (1 kHz, 50 W / 8 Ω). Monobloki wyposażone są zarówno w wejścia zbalansowane (33 kΩ), jak i niezbalansowane (26 kΩ). Dodatkowe złącze XLR może się przydać w razie, gdyby ktoś chcciał podłączyć drugą parę Excaliburów w bi-ampingu.
Występują dwie wersje kolorystyczne: kremowa z bokami z ciemnoczerwonego drewna oraz czarna z bokami z drewna jasnego. Urządzenia pakowane są w tę sama sztywną walizkę, co Grail i Emerald.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Van den Hul objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.