Van den Hul The Mainserver - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 990,00 zł brutto
  • szt.
  • 990,00 zł 899,00 zł / szt.

Przewód zasilający Van den Hul The Mainserver

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Van den Hul The Mainserver - kabel zasilający

Ośmiomilimetrowy wysokiej jakości kabel zasilający The Mainserver Hybrid jest sześcioamperową wersją szesnastoamperowego kabla The Mainstream Hybrid.
The Mainserver Hybrid przeznaczony jest szczególnie do zasilania sprzętu high-end, wideo i profesjonalnego o niskim zużyciu prądu.
Sprzęt zużywający stosunkowo mało prądu, taki jak źródła sygnału, przetworniki, przedwzmacniacze, ma jednocześnie wysokie wymagania jeśli chodzi o szum i zakłócenia. Dlatego Mainserver Hybrid musi mieć znakomite właściwości filtrujące.

Cechy kabla The Mainserver Hybrid:
- Unikalny filtr tłumiący zakłócenia.
- Wysoka pojemność napięcia ciągłego i maksymalna przezroczystość związana z bezustannymi wzrostami napięcia.
- Silne ekranowanie chroniące przed promieniowaniem zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych (EMI i RFI) do wewnątrz i na zewnątrz kabla.
- Przewodniki i ekran wykonane są z najwyższej jakości materiałów obecnych również w kablach głośnikowych Van den Hula.
- Ekstremalna odporność i długowieczność.

Ważną cechą kabla jest starannie zaprojektowany filtr tłumiący zakłócenia o szczególnych cechach:
- Przede wszystkim hybrydowa struktura przewodnika i jego odpowiednia konfiguracja funkcjonują jak wbudowany filtr sieciowy.
- Filtr ten efektywnie tłumi zakłócenia wysokich częstotliwości (obu typów, czyli trybu różnicowego i trybu wspólnego), bez wprowadzania limitacji natężenia prądu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych filtrów sieciowych The Mainserver Hybrid nie zawiera żadnych komponentów szeregowych w ścieżce prądu. Impedancja szeregowa (reaktancja) jest nieobecna, a zatem kabel nie wprowadza żadnych ograniczeń, rezonansów i spowolnień. Zamiast tego zapewnia nielimitowany strumień czystego prądu.
- Po drugie, kabel wyposażony jest w wysokiej jakości gruby ekran. Spełnia on dwie ważne funkcje:
  1. Powstrzymuje zakłócenia sieciowe przed promieniowaniem na zewnątrz w kierunku sprzętu i interkonektów.
  2. Powstrzymuje zewnętrzne zakłócenia radiowe i elektromagnetyczne przed przedostaniem się do zasilania.
- Po trzecie, środkowa żółto-zielona żyła uziemienia cechuje się szerokopasmową niską impedancją, która pozwala na odpływ zakłóceń prądowych masy podłączonego sprzętu i minimalizuje szum.

Jeśli chodzi o przesyłanie prądu, jak również o jego oczyszczanie i ochronę przed zakłóceniami na wysokich częstotliwościach, The Mainserver jest wybitnym kablem wielozadaniowym. Zapobiega przenikaniu szumu zanieczyszczającego prąd do interkonektów i przewodów sieciowych wewnątrz urządzeń, bez wprowadzania żadnych dodatkowych ograniczeń. Aby zachować te cechy musi posiadać długość co najmniej 1,5 m i dlatego nie jest sprzedawany w odcinkach krótszych.
Przewodniki kabla The Mainserver Hybrid wykonane są z plecionki bardzo czystej miedzi OFC, pokrywanej zwartą warstwą bardzo czystego srebra.
Kabel zawiera w sobie trzy neutralne i trzy gorące przewodniki. Każda z obu grup trzech przewodników ma efektywną powierzchnię przekroju 0,754 mm2, przy bardzo małej rezystancji szeregowej 2,3 Ohma / 100 m.
Mainserver Hybrid pozwala na przepływ prądu ciągłego o napięciu 4 amperów przy 230 V, co odpowiada maksymalnej mocy 1,4 kilowata.
The Mainserver Hybrid wyposażony jest w gruby ekran, co w połączeniu ze złotą koszulką z Hullifleksu 4 sprawia, że kabel jest bardzo solidny. Ponadto ekran i przewodniki izolowane są materiałem PETE, który chroni przed atakami chemicznymi z zewnątrz (korozja) i zapewnia kablowi długowieczność.
Wszystkie powyższe cechy zapewniają bezkompromisowe i niezmienne w czasie brzmienie, dzięki czemu The Mainserver Hybrid jest doskonałym wyborem dla krytycznego audiofila oraz profesjonalisty.