Van den Hul The Mainstream - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Van den Hul
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 720,00 zł / szt.

Przewód zasilający Van den Hul The Mainstream

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Van den Hul The Mainstream - kabel zasilający

The Mainstream Hybrid to nowy model grubego kabla zasilającego Van den Hula.
Kabel został zaprojektowany, by w sposób bezkompromisowy dostarczać prąd do sprzętu audio, wideo i profesjonalnego, który można określić mianem high-endu.

Cechy kabla The Mainstream Hybrid:
- Unikalny filtr tłumiący zakłócenia.
- Wysoka pojemność napięcia ciągłego i maksymalna przezroczystość związana z bezustannymi wzrostami napięcia.
- Silne ekranowanie chroniące przed promieniowaniem zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych (EMI i RFI) do wewnątrz i na zewnątrz kabla.
- Przewodniki i ekran wykonane są z najwyższej jakości materiałów obecnych również w kablach głośnikowych Van den Hula.
- Ekstremalna odporność i długowieczność.

Ważną cechą kabla jest starannie zaprojektowany filtr tłumiący zakłócenia o szczególnych cechach:
- Przede wszystkim hybrydowa struktura przewodnika i jego odpowiednia konfiguracja funkcjonują jak wbudowany filtr sieciowy. Filtr ten efektywnie tłumi zakłócenia wysokich częstotliwości (obu typów, czyli trybu różnicowego i trybu wspólnego), bez wprowadzania limitacji natężenia prądu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych filtrów sieciowych The Mainstream Hybrid nie zawiera żadnych komponentów szeregowych w ścieżce prądu. Impedancja szeregowa (reaktancja) jest nieobecna, a zatem kabel nie wprowadza żadnych ograniczeń, rezonansów i spowolnień. Zamiast tego zapewnia nielimitowany strumień czystego prądu.
- Po drugie, kabel wyposażony jest w wysokiej jakości gruby ekran. Spełnia on dwie ważne funkcje:
  1. Powstrzymuje zakłócenia sieciowe przed promieniowaniem na zewnątrz w kierunku sprzętu i interkonektów.
  2. Powstrzymuje zewnętrzne zakłócenia radiowe i elektromagnetyczne przed przedostaniem się do zasilania.
- Po trzecie, środkowa żółto-zielona żyła uziemienia cechuje się szerokopasmową niską impedancją, która pozwala na odpływ zakłóceń prądowych masy podłączonego sprzętu i minimalizuje szum.

Jeśli chodzi o przesyłanie prądu, jak również o jego oczyszczanie i ochronę przed zakłóceniami na wysokich częstotliwościach, The Mainstream jest wybitnym kablem wielozadaniowym. Zapobiega przenikaniu szumu zanieczyszczającego prąd do interkonektów i przewodów sieciowych wewnątrz urządzeń, bez wprowadzania żadnych dodatkowych ograniczeń. Aby zachować te cechy musi posiadać długość co najmniej 1,5 m i dlatego nie jest sprzedawany w odcinkach krótszych.
Grube przewodniki kabla The Mainstream Hybrid wykonane są z plecionki bardzo czystej miedzi OFC, pokrywanej zwartą warstwą bardzo czystego srebra.
Kabel zawiera w sobie trzy neutralne i trzy gorące przewodniki. Każda z obu grup trzech przewodników ma efektywną powierzchnię przekroju 1,69 mm2, przy bardzo małej rezystancji szeregowej 1 Ohma / 100 m. Połączona rezystancja kontaktowa kabla i wtyczek często jest jednak wyższa, dlatego ważna jest stosowanie dobrej jakości wtyczek i gniazd.
Mainstream Hybrid pozwala na przepływ prądu ciągłego o napięciu 16 amperów przy 230 V, co odpowiada maksymalnej mocy 3,7 kilowata.
The Mainstream Hybrid wyposażony jest w gruby ekran, co w połączeniu ze złotą koszulką z Hullifleksu 4 sprawia, że kabel jest bardzo solidny. Ponadto ekran i przewodniki izolowane są tym samym materiałem, co chroni przed atakami chemicznymi z zewnątrz (korozja) i zapewnia kablowi długowieczność.
Wszystkie powyższe cechy zapewniają bezkompromisowe i niezmienne w czasie brzmienie, dzięki czemu The Mainstream Hybrid jest doskonałym wyborem dla krytycznego audiofila oraz profesjonalisty.