Wilson Classic Stand - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wilson
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 499,00 zł / szt.

Stand głośnikowy Wilson Classic Stand
Cena dotyczy 1 szt. podstawki

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Stand głośnikowy Wilson Classic Stand

Wilson Classic Stand to stojaki stworzone specjalnie do kolumn Wilson Classic. Mają bardzo solidną konstrukcję z elementów MDF, jednak nieodparcie przywodzą na myśl industrialne, metalowe podstawy kolumn sprzed kilkudziesięciu lat. Stylistycznie tworzą idealaną, wręcz nierozłączną całość z kolumnami, dodając nie tylko audiofilskiego sznytu, ale jednocześnie pozycjonują postawione na nich kolumny w idealnej wysokości do odsłuchu dla siedzących przed nimi słuchaczy.

Stojaki Classic Stand dostępne są w uniwersalnym czarnym kolorze pasując do obu wersji kolorystycznych kolumn Wilson Classic. Powierzchnia stojaków pokryta jest strukturalną okleiną przywodzącą na myśl farbę młotkową o drobnej granulacji, co nadaje im wygląd do złudzenia przypominający stalowe profile, nadając wizualnie masy całej konstrukcji.

Stojaki są wyposażone w duże, aluminiowe kolce stożkowe w kolorze mosiądzu, o celowo powiększonych rozmiarach, by stać się ozdobą tej konstrukcji. Kolce mają wbudowaną śrubę mocującą. Alternatywnie użytkownik może wybrać silikonowe nóżki, jeśli wymaga tego nawierzchnia pomieszczenia.

Z całą pewnością te dedykowane stojaki tworzą z kolumnami Wilson Classic udane połączenie dodające stylu retro w salonie, w którym użytkownicy nie boją się eksponować sprzętu będącego ich oczkiem w głowie i źródłem kultywowania własnych pasji muzycznych.


Specyfikacja Techniczna:

  • w komplecie: 4 szt. metalowe kolce, 4 szt. podkładki metalowe, 4 szt. silikonowe nóżki
  • wymiary produktu: 280 x 422 x 325 mm
  • waga netto: 7 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Wilson objęte są 10-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Pozostałe produkty producenta Wilson objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.