WireWorld Luna 10 Subwoofer Cable 1RCA-2RCA "Y" (LSW) 4m - Dostawa 0 zł!
- Dodaj recenzję:
- Producent: WireWorld
- Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
-
Historia ceny
-
- szt.
- 299,00 zł / szt.
Kabel do subwoofera WireWorld Luna 10 Subwoofer Cable 1RCA-2RCA "Y" (LSW)
Kabel do subwoofera WireWorld Luna 10 Subwoofer 1RCA-2RCA "Y" (LSW)
WireWorld Luna 10 Subwoofer | Wysokiej jakości miedź OFC | Specjalna izolacja | Pozłacane wtyki
Kabel subwooferowy WireWorld Luna 10 (LSW) konfiguracją "Y" to interkonekt plasujący się na drugim, podstawowym poziomie w ofercie WireWorld, stanowiąc ulepszenie względem serii Stream. Jest to przystępny cenowo model przeznaczony do połączenia wyjścia LFE (Low-Frequency Effects) ze wzmacniacza z dwoma wejściami (L/R) w aktywnym subwooferze. Taka konfiguracja zapewnia pełne wykorzystanie potencjału subwoofera, dostarczając mocny, precyzyjny i głęboki bas.
Główne cechy:
- Przeznaczenie: Zoptymalizowany do precyzyjnego transportu sygnałów niskich częstotliwości (LFE), kluczowych dla kontroli i definicji basu.
- Przewodniki z Miedzi OFC: Kabel wykorzystuje przewodniki z Miedzi Beztlenowej (OFC). Użycie OFC w połączeniu z zaawansowaną geometrią zapewnia stabilną i czystą podstawę dla transmisji sygnału.
- Geometria Tri DNA Helix: Zastosowanie opatentowanej geometrii Tri DNA Helix minimalizuje zniekształcenia i straty energii sygnału. Ta konstrukcja zapewnia lepszą definicję, szybkość i głębię basu niż w serii Stream.
- Izolacja Composilex 5: Wykorzystuje zaawansowany dielektryk Composilex 5, który redukuje szum elektryczny, przyczyniając się do większej klarowności i czystości niskich tonów.
- Styki wtyków: Wtyki RCA posiadają pozłacane styki 24K, które gwarantują trwały, optymalny kontakt i chronią przed korozją.
Specyfikacja Techniczna:
- Typ: Analogowy interkonekt Subwooferowy (RCA)
- Konstrukcja: Tri DNA Helix
- Przewodniki: Miedź Beztlenowa (OFC)
- Materiał Przewodników: Miedź Beztlenowa (OFC)
- Izolacja: Composilex 5
- Styki wtyków (RCA): Pozłacane
O serii
Seria WireWorld Luna to linia interkonektów analogowych RCA, która stanowi budżetowy poziom wejścia do oferty kabli audio WireWorld. Jej kluczowym celem jest dostarczenie zaawansowanych technologii konstrukcyjnych marki, aby zapewnić wydajność znacznie przewyższającą standardowe kable fabryczne, przy zachowaniu maksymalnej przystępności cenowej.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie