WireWorld Platinum Starlight 7 HDMI (PSH) - Raty 20x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WireWorld
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 999,00 zł / szt.

Kabel HDMI WireWorld Platinum Starlight 7-48 HDMI

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Kabel HDMI WireWorld Platinum Starlight 7-48

Platinum Starlight 7 jest najlepszym kablem HDMI Wireworlda. Wyposażono go we wtyki z włókna węglowego i przewodniki z litego srebra, wykonany jest w opatentowanej konstrukcji DNA Helix, dzięki czemu osiągnięto fantastyczny dźwięk i tak żywy obraz, jak nigdy dotąd. Styki we wtykach HD-Grip zapewniają uzyskanie pewnego połączenia.

Nagroda CES Innovation
Program CES Innovations Design and Engineering Awards wyszukuje najbardziej innowacyjne produkty elektroniki konsumenckiej (CE). Wireworld jest jedyną marką, która otrzymała taką nagrodę dla swoich kabli HDMI. Całe doświadczenie Wireworlda w produkcji kabli cyfrowych audio zostało wykorzystane przy projektowaniu technologi HDMI, zapewniając ich wysoką jakość i funkcjonalność. Teraz klienci mogą się cieszyć nieskompresowanym dźwiękiem z różnych formatów audio, takich jak: DTS-HD Master, Dolby TrueHD, SACD i DVD Audio.

WAŻNE!
Wszystkie kable oznaczone są strzałką, która pokazuje kierunek sygnału. Prawidłowe połączenie powinno wyglądać tak: Blu-ray/DVD → Amplituner → projektor/ekran
W trosce o najwyższą jakość i weryfikację produktów, Wireworld przeprowadza rygorystyczne testy jakościowe. Każdy kabel przechodzi test w zakresie dźwięku i obrazu. Tylko te, które przejdą ten test są dopuszczone do sprzedaży.