Yamaha SR-B20A (czarny) - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 299,00 zł / szt.

Soundbar Yamaha SR-B20A (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Soundbar Yamaha SR-B20A

Soundbar Yamaha SR-B20A to najprostszy sposób na zdecydowaną poprawę kiepskiego dźwięku naszego telewizora. Łatwe podłączenie i konfiguracja oraz technologia dźwięku przestrzennego DTS Virtual:X sprawią, że wreszcie będziesz mógł doświadczyć tego, co wcześniej pozostawało jedynie w sferze wyobraźni, np. usłyszeć cichy szum deszczu albo ryk helikoptera przelatującego tuż nad głową.

Proste podłączenie i zarządzanie
Podłącz SR-B20A jednym przewodem HDMI do swojego telewizora i wreszcie ciesz się prawdziwym dźwiękiem podczas oglądania ulubionych filmów i seriali. Kontroluj urządzenie za pomocą pilota od telewizora lub pilota soundbara. Możesz także korzystać z darmowej aplikacji Sound Bar Remote App i zarządzać modelem SR-B20A z poziomu swojego smartfona lub tabletu.

Wirtualny dźwięk przestrzenny
Kompletne i jedyne w swoim rodzaju wrażenia dźwiękowe są zasługą wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D. DTS Virtual:X to technologia, która pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny za pomocą jednej konstrukcji, bez konieczności sięgania po kilka głośników. Tryb ten wyróżnia się nie tylko możliwością określenia, skąd dociera dźwięk – tj. przód-tył i lewo-prawo – ale także odtwarzaniem kierunku wysokości. W praktyce oznacza to, że widz może poczuć dźwięk, który otacza go z każdej strony, co jeszcze bardziej zwiększa emocje i wrażenia podczas seansów filmowych czy słuchania muzyki.

Programy dźwiękowe dla muzyki, filmów i gier
Dzięki przełączaniu między wbudowanymi czterema programami dźwiękowymi możesz dostosować brzmienia soundbara do rodzaju dźwięku, jakiego w danej chwili potrzebujesz – niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy czy grasz na konsoli.

Doskonale zbalansowany dźwięk i Bluetooth 5.0
Za emocjonujący i przestrzenny bas odpowiadają dwa wbudowane subwoofery (75 mm), wspierane przez dwa porty bas refleks. Z kolei para przetworników niskotonowych (55 mm) i para jednostek wysokotonowych (25 mm) dostarcza świetnie zbalansowany dźwięk, płynnie łączący niskie i wysokie tony. Muzykę do SR-B20A wyślesz również za pomocą Bluetooth 5.0 prosto ze swojego smartfona.

Czyste i wyraźne dialogi
Komfort słuchania dialogów i narracji to kolejny, obok wysokiej jakości dźwięku przestrzennego, element, na który szczególną uwagę zwrócili inżynierowie Yamahy. Funkcja Clear Voice sprawia, że SR-B20A automatycznie wyróżnia ludzki głos na tle innych dźwięków – w filmach, serialach, programach telewizyjnych, a nawet piosenkach – dzięki czemu ludzki głos staje się czysty i łatwiejszy do wychwycenia.

Możliwość zamontowania na ścianie
Soundbar bez trudu można zamocować na ścianie, bowiem urządzenie wyposażone zostało w specjalne otwory do montażu. Całości dopełnia stylowe wzornictwo w smukłej i kompaktowej formie, które pozwala zachować wysoką estetykę po zamontowaniu doskonale współgrającego z telewizorem urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
- Moc 120 w (front l/r: 30 w × 2-ch, wbudowany subwoofer: 60 w)
- Ilość przetworników Front l/r: 5.5 cm cone × 2, tweeter: 2.5 cm dome × 2, subwoofer: 7.5 cm cone × 2
- System DTS Virtual X
- Wejścia analogowe RCA, cyfrowe optyczne
- Wyjścia HDMI, subwoofer
- Bezprzewodowe strumieniowanie (bluetooth)
- Możliwość zawieszenia na ścianie (uchwyt opcjonalny)
- W zestawie: pilot, przewód zasilający, kabel optyczny, dystanse, szablon montażowy
- Wymiary (s x w x g) mm postawiony przed tv: 910 × 53 × 131; zamontowany na ścianie: 910 × 131 × 62
- Waga kg 3.2

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.