Yamaha SR-C20A (biały) - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Soundbar Yamaha SR-C20A (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Soundbar Yamaha SR-C20A

Soundbar Yamaha SR-C20A to idealny sposób na prawdziwy dźwięk z telewizora i na problemy z miejscem pod nim. Gdy masz mało miejsca na szafce RTV lub szukasz dobrego dźwięku dla swojego monitora podczas wielogodzinnych sesji gamingowych SR-C20A jest właśnie dla Ciebie.

Kompaktowy rozmiar idealny na każdą szafkę RTV lub biurko
Szerokość urządzenia wynosi jedynie 60 cm, dzięki czemu ten kompaktowy soundbar świetnie sprawdzi się w niemal dowolnym miejscu: zarówno przed monitorem komputera stacjonarnego, jak i pod telewizorem z płaskim ekranem – zwłaszcza jeśli nie masz za dużo miejsca na szafce pod telewizorem (lub nie chcesz przeznaczać go zbyt dużo na sprzęt audio).

Proste podłączenie i zarządzanie
SR-C20A podłączysz do swojego telewizora jednym przewodem HDMI. Jeśli soundbar ma służyć Ci jako nagłośnienie do Twojego komputera podłącz go do SR-C20A przewodem analogowym. Kontroluj urządzenie za pomocą pilota od telewizora lub pilota soundbara. Możesz także korzystać z darmowej aplikacji Sound Bar Remote App i zarządzać modelem SR-B20A z poziomu swojego smartfona lub tabletu.

Emocjonujący dźwięk przestrzenny
Technologia Virtual Surround Dolby Audio sprawia, że momentalnie po włączeniu soundbaru można zagłębić się w bogaty dźwięk przestrzenny. Po ustawieniu urządzenia w wybranym przez siebie miejscu, np. przed telewizorem lub ekranem komputera stacjonarnego, tworzy się wirtualne pole odwzorowujące efekty dźwiękowe docierające z lewej i prawej strony oraz z części centralnej. Tym samym można poczuć się niemal jak w kinie, ciesząc się docierającym z kilku stron emocjonującym brzmieniem.

Tryb dźwiękowy „Gra” i inne programy dźwiękowe
Najnowszy soundbar Yamaha SR-C20A stanowi doskonałą propozycję również dla graczy. Projektanci wyposażyli urządzenie w specjalny tryb „Gra”, który uwydatnia lokalizację poszczególnych efektów dźwiękowych, ulepszając środowisko gracza i zapewniając wciągające wrażenia podczas wszelkich rozgrywek komputerowych oraz konsolowych. Warto też dodać, że nawet przy niskim poziomie głośności zadbano o to, aby po połączeniu soundbaru z komputerem można było cieszyć się dźwiękiem przestrzennym. SR-C20A posiada także dedykowane programy dźwiękowe do oglądania filmów oraz słuchania muzyki.

Kompletne wrażenia dźwiękowe
Imponujący dźwięk jest efektem zastosowania m.in. wbudowanego subwoofera i dwóch biernych radiatorów. Ponadto funkcja „Rozszerzenie basu” pozwala wzmocnić każdy sygnał niskotonowy, przekładając się na bogate i mocne niskie tony. To jednak nie wszystko, bowiem inżynierowie Yamahy poszli o krok dalej. Na uwagę zasługuje łatwość wychwycenia dialogów i wokali, za które odpowiada Clear Voice. Funkcja ta automatycznie wyróżnia ludzki głos spośród innych dźwięków, zwiększając głośność wyłącznie ludzkich głosów. W ten sposób podczas filmów np. dialogi stają się czystsze i łatwiejsze do wychwycenia. Muzykę ze swojego smartfona możesz wysłać do soundbara za pomocą technologii Bluetooth 5.0.

Specyfikacja techniczna:
- Moc 100 w (front l/r: 20 w × 2-ch, wbudowany subwoofer: 60 w)
- Ilość przetworników front l/r: 4.6 cm cone × 2, wbudowany subwoofer: 7.5 cm cone × 1
- System Dolby Audio
- Wejścia analogowe RCA, cyfrowe optyczne
- Wyjścia HDMI
- Dekodery dźwięku przestrzennego Dolby Audio
- Bezprzewodowe strumieniowanie (bluetooth)
- Możliwość zawieszenia na ścianie (uchwyt opcjonalny)
- W zestawie: pilot, przewód zasilający, kabel optyczny, dystanse, szablon montażowy
- Wymiary (s x w x g) mm postawiony przed tv: 600 × 64 × 94; zamontowany na ścianie: 600 × 64 × 102
- Waga kg 1.8

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.