ZMF Verite Closed (Sapele) - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ZMF Headphones
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 14 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne ZMF Verite Closed (Sapele)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki nauszne ZMF Verite Closed

ZMF Vérité Closed to flagowe słuchawki ZMF, które są zamkniętą wersją świetnie ocenianego modelu Vérité. To bliźniacze rozwiązania, które oparto na przetworniku pokrytym berylem i mają prezentować - jak wskazuje nazwa (termin “verite” w branży filmowej odnosi się do trendu podkreślającego naturalność) - prawdziwy obraz muzyki i doskonale oddawać zamiary artystów.

Tworząc otwarte Vérité skupiono się na szybki i gładkim brzmieniu z trójwymiarową sceną, a w przypadku Vérité Closed większy nacisk położono na podkreślenie subbasu i nieco pełniejszy dźwięk, co osiągnięto dzięki specjalnej zamkniętej konstrukcji, która gwarantuje najlepszą izolację ze wszystkich słuchawek ZMF.

Vérité Closed charakteryzują podkreślone, ale zawsze trzymane w ryzach niskie tony, co dodaje brzmieniu muzykalności. Model wyróżnia się naturalną tonalnością, świetną klarownością i dużą szczegółowością. Gwarantuje także trójwymiarową scenę z precyzyjnie ulokowanymi w przestrzeni źródłami, która od razu kojarzy się z otwartymi Vérité. To fenomenalne brzmienie, które wybija się na tle innych zamkniętych słuchawek nausznych.

Autorskie przetworniki dynamiczne
Uzyskanie rewelacyjnej jakości dźwięku w Vérité Closed możliwe było dzięki wykorzystaniu autorskiego przetwornika dynamicznego z magnesem N50 i membraną z PEN, która pokryta jest berylem. Firma na potrzeby modelu przygotowała ponadto specjalny system przepływu powietrza oraz nową komorę akustyczną, które poprawiają precyzję dźwięku.

Pewność zespołu ZMF Headphones co do jakości opracowanych przez siebie przetworników dynamicznych podkreśla dożywotnia gwarancja, którą objęte są te rozwiązania.

Drewniane muszle najwyższej jakości
Słuchawki ZMF wyróżniają się ręcznie przygotowywanymi konstrukcjami, które powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna. W przypadku modelu Vérité Clased opcją standardową jest obecnie afrykańskie drewno Sapele, które charakteryzuje średnia gęstość, co przekłada się to na dobrą szybkość przejść. Drewno to, dzięki unikatowej fakturze, prezentuje się wręcz rewelacyjnie.

ZMF Vérité w standardzie mają pałąk wykonany z opornego stopu aluminium, który jest ergonomicznie wyprofilowany, dzięki czemu gwarantuje idealne przyleganie słuchawek do głowy. Prowadnice standardowo dostępne są w kolorze czarnym, ale - po uprzednim kontakcie ze sklepem - można wybrać również inne opcje kolorystyczne: Brass, Copper, Rose Gold lub Stainless Steel (Brushed).

ZMF Vérité można zamówić również z pałąkiem premium. Jest on wykonany ze stopu magnezu, który jest bardzo wytrzymały, ale jednocześnie niezwykle lekki. Dostępny jest on w kolorze czarnym lub grafitowym, co umożliwia dodatkową personalizację wyglądu słuchawek. Opcja wiąże się z dopłatą wynoszącą 1200 PLN i dostępna po kontakcie ze sklepem.

Wszystkie słuchawki ZMF są ręcznie wykonywane w Chicago przez doświadczony zespół, co gwarantuje dużą dokładność podczas składania i przygotowywania poszczególnych elementów.

Flagowiec z dodatkami premium
ZMF Vérité Closed to flagowe słuchawki marki, więc w standardzie dodawane do nich jest wysokiej jakości twarde etui Seahorse. Model ponadto ma w zestawie dwa kable - poza nowym, zaplatanym stockowym dodawany jest przewód ZMF OFC. To świetnej jakości przewód z miedzi beztlenowej 24 AWG, który ma izolację z miedzi i aluminium, co poprawia klarowność i rozdzielczość.

Specjalnie przygotowane pady
Vérité Closed to model ZMF Headphones, do którego w standardzie dodawane są dwa komplety wysokiej jakości padów. Umożliwiają one użytkownikom modyfikację brzmienia słuchawek:

 • Universe - gładkie i świetnie napowietrzone brzmienie z wyraźnie uderzającym basem i szybkimi przejściami, gwarantują dobrą precyzję oraz bardzo naturalny dźwięk;
 • Auteur - jeszcze bardziej przestrzenne brzmienie o szybszym ataku i wygasaniu, które jest bardziej liniowe, a przy tym ma wyraźnie wysunięte wokale (sygnatura na planie lekkiego “W”), gwarantują bardzo otwarte brzmienie.

W parze z Vérité Closed bardzo dobrze sprawdzają się również zamszowe (Suade) pary Universe i Auteur. Korzystając z nich można spodziewać się gładkiego i bardziej liniowego brzmienia z nieco mniej podkreślonymi niskimi tonami, które jest spokojniejsze i bardziej relaksujące.

Specyfikacja Techniczna:

 • przetwornik: dynamiczny, PEN pokryty berylem
 • pasmo przenoszenia: 10 Hz - 25 kHz
 • impedancja: 300 Ohm
 • skuteczność: 99 dB/mW
 • ciężar: 500 g (+/- 25 g)
 • pady: Universe (skóra), Aetour
 • złącza: mini XLR
 • kabel: stockowy ZMF (6,35 mm), ZMF OFC (XLR)
 • etui: Seahorse Case

Warunki gwarancji:
Produkty ZMFheadphones objęte są 2-letnią gwarancją.