HifiMan Ananda Stealth Magnets dostępne w Q21!

HifiMan Ananda Stealth Magnes już dostępne w salonie Q21!
 
Klasyczne słuchawki Ananda teraz zostały zaktualizowano o najnowsze innowacyjne technologie opracowane w zespole HiFiMAN, czyli magnesy Stealth Magnets oraz membranę NEO supernano (NsD).
 
W przeciwieństwie do fal dźwiękowych wytwarzanych przez konwencjonalny magnes, specjalny kształt magnesów Stealth umożliwia przechodzenie fal przez magnesy bez generowania zakłóceń. Zaawansowana konstrukcja magnesu HIFIMAN jest akustycznie transparentna, radykalnie zmniejszając turbulencje dyfrakcji fal, które pogarszają integralność fal dźwiękowych. Zmniejszone zniekształcenia zapewniają czysty dźwięk, który jest dokładny i pełnozakresowy.
 
Nowe wydanie słuchawek planarnych HiFiMAN Ananda Stealth Magnets oparto na ultracienkiej membranie NEO Supernano, w skrócie NsD, która jest o 80% cieńsza od poprzednich konstrukcji. Membrana NsD, która ma jedynie pomiędzy 1 a 2 mikrometrami grubości, pozwala na błyskawiczną odpowiedź impulsową i skutkuje m.in. niezwykle szczegółowym, muzykalnym brzmieniem bez odczuwalnych zniekształceń.

Już dzisiaj umów się na odsłuchy słuchawek w salonie stacjonarnym Q21.