iFi GO bar Kensei zrecenzowany w highfidelity.pl!

Najnowszy przenośny DAC/Amp od brytyjskiego producenta został bardzo ciepło przyjęty przez recenzenta, Wojciecha Pacułę, a w podsumowaniu czytamy:
 
"TAK WIĘC TESTOWANY DAC znakomicie różnicuje nagrania, to raz. Nadaje im cech charakterystycznych dla tego konkretnego nagrania i produkcji, to dwa. Ale trzy, cztery i pięć to namacalność, gęstość i energetyczność."
"Za każdym razem dźwięk zdumiewał mnie jakością i wysublimowaniem. I to, jak mówię, niezależnie od jakości nagrania czy rozdzielczości pliku, z jakiego słuchałem muzyki. Ale, to też powiedzmy, im lepsza realizacja, im wyższa rozdzielczość, tym lepszy dostaniemy dźwięk. Bo iFi Audio GO bar Kensei jest wybitnie rozdzielczym przenośnym „dakiem” i wzmacniaczem słuchawkowym."
 
 
Już dziś umów się na odsłuch tego świetnego sprzętu w naszym salonie! Na miejscu znajdziesz dziesiątki innych sprzętów do porównania, a także bardzo dużo słuchawek, które można do niego podpiąć ;)
 
 

Polecane produkty

iFi Audio GO bar Kensei - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

iFi Audio GO bar Kensei - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Przenośny Przetwornik Cyfrowo-Analogowy / Wzmacniacz Słuchawkowy (USB DAC/Headphone Amp) iFi Audio GO bar Kensei Możliwość zakupu produktu ...