Najnowszy wzmacniacz słuchawkowy Topping A90

 

Najnowszy, obecnie flagowy wzmacniacz słuchawkowy Topping A90 jest już dostępny w ofercie salonu Q21.

Topping A90 ma 3-stykowe zbalansowane wejście stereo XLR i jedno złącze wejściowe stereo RCA na tylnej ściance. Oferuje wyjście zbalansowane (XLR) i single - ended (RCA) jako wyjście przedwzmacniacza.

Złącza dedykowane dla wzmacniacza słuchawkowego znajdują się na przednim panelu. A90 ma wszystkie połączenia niezbędne do łatwego podłączenia słuchawek / IEM o różnych charakterystykach i wymaganiach: zbalansowane wyjście na 4-biegunowym złączu XLR, drugie wyjście zbalansowane na złączu jack TRRS 4,4 mm Zbalansowane wyjścia słuchawkowe mogą dostarczyć moc 250 mW i mają impedancję wyjściową 0135 Ω. Wreszcie panel przedni oferuje niezbalansowane wyjście na złączu 6,35 mm o mocy wyjściowej 125 mW.

Przedwzmacniacz / wzmacniacz słuchawkowy A90 zapewnia regulację głośności za pomocą pokrętła bezpośrednio dostępnego z jego fasady. Z przodu znajdują się trzy selektory, które pozwalają na łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia, aby natychmiast znaleźć najlepszą konfigurację dla Twojej konfiguracji. Pierwszy selektor umożliwia wybór trybu wyjścia i przełączanie między trybem przedwzmacniacza a trybem wzmacniacza zestawu słuchawkowego. Te dwa tryby nie mogą być aktywne jednocześnie. Ten przełącznik służy również do wyłączania urządzenia. Drugi dwubiegunowy selektor służy jako wybór źródła i pozwala użytkownikowi na wybór między wejściem zbalansowanym i single-ended. Możliwe jest więc podłączenie dwóch oddzielnych urządzeń do każdego z tych wejść i użycie A90 jako prostego selektora źródła. Ostatni selektor to regulacja wzmocnienia z trzema poziomami (niskie wzmocnienie / średnie wzmocnienie / wysokie wzmocnienie), aby uzyskać najlepszą wydajność w zależności od źródła i typu używanych słuchawek.

Link do produktu w sklepie on-line:
- wersja czarna,
- wersja srebrna.