Sennheiser zaprezentował model HD 620S!

Sennheiser, świetnie znany producent słuchawek, wprowadził na rynek swoje najnowsze słuchawki zamknięte. Są one oparte na uznanej serii HD600, znanej z doskonałego brzmienia już od wielu lat. HD620S to nowoczesna interpretacja, oferująca bogate detale i przestrzeń dźwiękową, które przewyższają standardy konkurencji, samemu zachowując rozsądną cenę. 

Podstawa brzmienia

Sercem HD 620S jest 42-milimetrowy przetwornik dynamiczny, specjalnie dostrojony i wyprodukowany w nowoczesnej fabryce Sennheisera w Irlandii. Dzięki gładkiemu i swobodnemu brzmieniu słuchawki te przypominają dźwięk otwartych słuchawek HD600, zapewniając nowoczesne, przewiewne brzmienie z głębokim i wyrazistym basem. Ich 150-omowa aluminiowa cewka drgająca gwarantuje szybkie stany przejściowe, co zapewnia dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

Komfort i jakość

Bazując na popularnej konstrukcji HD600, HD620S zapewniają długotrwały komfort noszenia. Metalowe elementy nie tylko dodają elegancji, ale także służą celom akustycznym, eliminując wewnętrzne odbicia i zapewniając czystość sygnału akustycznego.

Przestrzeń dźwiękowa

Konstrukcja przetwornika sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza, co przekłada się na doskonałe obrazowanie dźwięku, podobne do słuchawek otwartych. To pozwala słuchaczowi przenieść się w centrum akcji, niezależnie od tego, czy słucha koncertu na żywo, czy gra w gry online.

Funkcjonalność

Słuchawki HD 620S są również wyjątkowo trwałe, dzięki wzmocnionemu pałąkowi i obudowom nauszników. Zestaw zawiera także woreczek do przechowywania, który chroni słuchawki przed kurzem, oraz kabel o długości 1,8 m ze wtyczką stereo 3,5 mm, wraz z nakręcanym adapterem na jack 6,3 mm. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się dźwiękiem w najwyższej jakości jak najdłużej.

Opcje dodatkowe

W późniejszym okresie będzie dostępny symetryczny kabel 4,4 mm, umożliwiający podłączenie do różnych urządzeń hi-fi. Słuchawki HD 620S oferują także możliwość wyboru z różnych akcesoriów, takich jak kable o różnych długościach czy zintegrowany mikrofon.

Dostępność

Sennheiser HD 620S będą dostępne już od szóstego czerwca w naszym salonie, ale już teraz zapraszamy do składania zamówień preorderowych. 

Polecane produkty

Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Słuchawki przewodowe Sennheiser HD 620S (HD620S / HD 620 S) [dodane V.2024] Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na ...