Topping D90 MQA w ofercie Q21

 

Najnowszy, zaawansowany przetwornik cyfrowo/analogowy Toppin D90 MQA w ofercie salonu Q21.

Flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy oferujący aksamitną moc wyjściową dźwięku
Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499, który jest bardzo sprawnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku i bogactwo szczegółów. Zaimplementowano go z 4 wzmacniaczami OPA 1612, 7 kondensatorami hi-fi, przetwarzaniem CPLD z wykorzystaniem 2 femtosekundowych zegarów Accusilicon, które zapewniają całkowicie pozbawiony szumów i jittera dźwięk. Ten przetwornik zapewnia miękką, gładką i żywą jakość dźwięku, dlatego nazywa się Velvet Sound Verita. Wyjście dźwięku jest naturalne i miękkie, co precyzyjnie odtwarza wszystkie mikro szczegóły w twojej muzyce.

Wiele wejść przy użyciu wysokiej jakości układów USB i SPDIF
Topping D90 MQA jest wyposażony w wysokiej jakości układ USB XMOS XU208, który obsługuje wysokie częstotliwości próbkowania PCM do 32-bitów / 768 kHz i natywnie do DSD512, krystalicznie czyste tło bez szumu, odtwarzanie szczegółów jest po prostu wyjątkowe i czarujące. Obsługuje wejście IIS za pomocą portu HDMI, który zapewnia lepszy sygnał, przekazywany bezpośrednio do układu DAC w celu zaoferowania lepszego dekodowania, ta funkcja wykorzystuje tylko sygnał IIS przez interfejs HDMI, a nie standardowy sygnał HDMI, więc nie może być używany z HDMI przez PC, TV lub przystawkę STB. Jakość dźwięku jest naturalna, gładka i czarująca, będziesz cieszyć się całą swoją muzyką z bardzo dobrą precyzją. D90 MQA jest również wyposażony w układ AK4118 AKM, który obsługuje wszystkie wejścia SPDIF, który jest w stanie dekodować PCM do 24-bitów / 192 kHz, całkowicie pozbawiony szumów i zakłóceń. Pobiera sygnały wejściowe przez porty wejściowe optyczne, koncentryczne i AES.

Porty wejściowe
Topping D90 MQA oferuje USB-B (XMOS), optyczny, koncentryczny, AES, IIS i Bluetooth 5.0. Wejścia USB i IIS obsługują do PCM32bit / 768 kHz i DSD512 Native. Wejścia optyczne, koncentryczne i AES obsługują do PCM24bit / 192 kHz.

Obsługa Bluetooth 5.0 z flagowym układem Qualcomm
Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy układ Bluetooth Qualcomm, CSR 8675, oferujący mocne i stabilne połączenie Bluetooth, które jest wolne od opóźnień i obsługuje wszystkie kodeki, takie jak, aptX, aptX HD, aptX LL, AAC, LDAC i wiele więcej. Oferuje obsługę LDAC wysokiej rozdzielczości 24-bit / 96kHz przez połączenie bezprzewodowe. Obsługując LDAC i aptX HD, Topping D90 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk bez opóźnień.

Szeroki zakres dynamiki i doskonały stosunek sygnału do szumu
Topping D90 MQA zapewnia szeroki zakres dynamiki 127dB i niesamowity stosunek sygnału do szumu - 127dB, co zapewnia większe rozszerzenia na dolnych i wyższych końcach oraz niesamowite krystalicznie czyste tło, bez żadnych oznak szumu.

Podwójne porty wyjściowe
Topping D90 MQA jest wyposażony w podwójne gniazda wyjściowe, XLR oferują moc wyjściową 4Vrms przy 0dBps, a drugi niesymetryczny port wyjściowy RCA oferujący moc wyjściową 2Vrms przy 0dBps. Zapewnia wystarczającą ilość mocy, aby zasilić każdy z Twoich wymagających urządzeń, niezależnie od tego, czy są to słuchawki, czy system głośników. D90 może wysyłać sygnał przez oba porty wyjściowe w tym samym czasie, dzięki czemu można używać wielu narzędzi jednocześnie. Wyposażony jest w funkcję regulacji głośności, dzięki czemu może być używany zarówno jako przetwornik cyfrowo-analogowy, jak i przetwornik przedwzmacniacz. Regulację głośności można wyłączyć, aby D90 działał wyłącznie jako przetwornik cyfrowo-analogowy.

Pilot w zestawie
Topping D90 MQA wyposażony jest w pilot zdalnego sterowania, którego można używać do różnych funkcji, takich jak włączanie / wyłączanie, wyciszanie, regulacja głośności, zmiana typu wejścia, zmiana typu filtra DAC lub regulacja jasności wyświetlacza OLED.

Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i srebrnym w cenie 3790 zł.