Dali Oberon 7 C (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 299,00 zł brutto
  • szt.
  • 4 999,00 zł / szt.

Aktywna kolumna podłogowa Dali Oberon 7 C (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Aktywna kolumna podłogowa Dali Oberon 7 C

Oberon 7 C jest przeznaczony do bardziej rozbudowanych domów, w których muzyka ma przestrzeń do oddychania i może być odtwarzana na wyższym poziomie głośności w porównaniu z Oberonem 1 C. Będzie pasował dla bardziej ambitnych wielbicieli muzyki i audiofilów, chcących wydobyć z systemu audio większą wartość. Dzięki bardziej przestrzennym i dostępnym opcjom pozycjonowania głośników w większych pomieszczeniach, jest bardziej prawdopodobne, że głośniki Oberon 7 C będą umieszczone po obu stronach ekranu i używane do odtwarzania dźwięku z telewizora, jednak mimo to, odtwarzanie muzyki z płyt CD lub usług streamingowych będzie prawdopodobnie ich podstawową rolą. Smukły, stojący na podłodze głośnik Oberon 7 C jest wyposażony w dwa 7-calowe membrany z włókna drzewnego z opatentowaną przez DALI technologią SMC - i ten sam ultra lekki, 29mm głośnik wysokotonowy z miękką kopułką, co w przypadku OBERON 1 C. Pomimo swoich rozmiarów, Oberon 7 C jest subtelnym głośnikiem i imponuje zdolnością do oddania każdego stylu muzyki w sposób naturalny i realistyczny, nawet przy niskim poziomie głośności. OBERON 7 C zawiera integralny cokół odlewany ciśnieniowo, wyposażony w punkty mocowania kolców podłogowych lub nóżek. Dzięki Oberon 7 C i SOUND HUB COMPACT, DALI wprowadziło bezprzewodowe Hi-Fi, które może konkurować z systemami pasywnymi, pozostając w zasięgu miłośników muzyki i audiofilów. Nie muszą już oni wybierać między niesamowitą jakością dźwięku a wygodną integracją. Oberon 7 C i SOUND HUB COMPACT zapewniają obie te możliwości.

Łatwe do ustawienia
Materiały konstrukcyjne przetworników, budowa zwrotnicy oraz geometria zastosowana w serii Oberon C zostały wybrane w celu uzyskania szerokiego rozproszenia dźwięku. Zapewnia to dobrze zintegrowane brzmienie, nawet podczas słuchania pod znacznym kątem poza osią. Dodatkową korzyścią jest znaczna redukcja zniekształceń harmonicznych oraz dyfrakcji powodujących zniekształcenia częstotliwości. Z tego powodu wszystkie głośniki DALI zostały zaprojektowane tak, aby nie wymagały ustawienia pod kątem skierowanym bezpośrednio na słuchacza.

Technologia SMC
Żelazny nadbiegunnik magnesu w przetworniku niskotonowym OBERON C został zwieńczony opatentowanym dyskiem SMC - minimalizującym negatywne skutki działania żelaza. Wykorzystanie dysku SMC znacznie zmniejsza mechaniczne zniekształcenia, co również obniża ogólny poziom zakłóceń. Pozwala to na dłuższą przyjemność z odsłuchu, dostarczając relaksującą średnicę oraz zaskakującą ilość szczegółów w swojej klasie cenowej.

Specyfikacja techniczna:
- pasmo przenoszenia (±3 dB): 31 - 26 000 Hz
- maksymalny SPL: 108 dB
- częstotliwość zwrotnicy: 2 450 Hz
- konstrukcja zwrotnicy: 24-bitowy procesor DSP
- przetwornik wysokotonowy: 1x 29 mm miękka kopułka
- przetworniki niskotonowe: 2x 7" stożek z włókna drzewnego
- typ obudowy: Bass Reflex
- częstotliwość strojenia Bass Reflex: 31 Hz
- maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 2x 50 W RMS
- typ wzmacniacza: klasa D
- wejście: 100-240 VAC
- wejścia bezprzewodowe: pełne 24 bit/96 kHz (bez tłumienia stratności)
- zalecana odległość od ściany: 15 - 100 cm
- pobór mocy w trybie czuwania: 1 W

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.