Dali Oberon On-Wall C (dąb) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 099,00 zł brutto
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Aktywna kolumna podstawkowa Dali Oberon On-Wall C (dąb)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Aktywna kolumna podstawkowa Dali Oberon On-Wall C

Oberon On-Wall C został zaprojektowany z myślą o dźwięku z telewizora i pomimo swoich kompaktowych wymiarów, połączenie zastosowanych technologii DALI daje mu wydajność porównywalną do znacznie większych głośników. Oberon On-Wall C został zaprojektowany specjalnie z myślą o bezpośrednim montażu na ścianie poprzez przygotowane otwory na tylnym panelu kolumny. Pozwala to na montaż zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Smukły i dyskretny Oberon On-Wall C składa się z kompaktowej, płaskiej obudowie z tylnym reflexem, wyposażonej w 5.25-calowy przetwornik z membraną z włókna drzewnego DALI, wyposażony w SMC, oraz ultra lekki 29 mm głośnik wysokotonowy z miękką kopułką DALI. Kompaktowość Oberon On-Wall C sprawia, że można go łatwo zintegrować z każdym pomieszczeniem. W celu osiągnięcia szerokiej dyspersji w obszarze odsłuchu, starannie dobrano materiały i geometrię przetworników zastosowanych w Oberon On-Wall C. Te same zasady zostały zastosowane przy projektowaniu zwrotnicy. W rezultacie możesz doświadczyć dobrze zintegrowanego dźwięku, nawet podczas słuchania pod znacznym kątem poza osią. Jest to ważne, ponieważ podczas słuchania muzyki rzadko siedzisz bezpośrednio przed głośnikiem. Dodatkową korzyścią jest znaczne zmniejszenie zniekształceń harmonicznych oraz zniekształceń częstotliwości, ponieważ zawsze będą one silniejsze podczas odsłuchu na osi. Jest to również powód, dla którego wszystkie głośniki DALI zostały zaprojektowane tak, aby nie wymagały ustawienia pod kątem skierowanym bezpośrednio na słuchacza.

Łatwe do ustawienia
Materiały konstrukcyjne przetworników, budowa zwrotnicy oraz geometria zastosowana w serii Oberon C zostały wybrane w celu uzyskania szerokiego rozproszenia dźwięku. Zapewnia to dobrze zintegrowane brzmienie, nawet podczas słuchania pod znacznym kątem poza osią. Dodatkową korzyścią jest znaczna redukcja zniekształceń harmonicznych oraz dyfrakcji powodujących zniekształcenia częstotliwości. Z tego powodu wszystkie głośniki DALI zostały zaprojektowane tak, aby nie wymagały ustawienia pod kątem skierowanym bezpośrednio na słuchacza.

Technologia SMC
Żelazny nadbiegunnik magnesu w przetworniku niskotonowym Oberon C został zwieńczony opatentowanym dyskiem SMC - minimalizującym negatywne skutki działania żelaza. Wykorzystanie dysku SMC znacznie zmniejsza mechaniczne zniekształcenia, co również obniża ogólny poziom zakłóceń. Pozwala to na dłuższą przyjemność z odsłuchu, dostarczając relaksującą średnicę oraz zaskakującą ilość szczegółów w swojej klasie cenowej.

Specyfikacja techniczna:
- pasmo przenoszenia (±3 dB): 51 - 26 000 Hz
- maksymalny SPL: 107 dB
- częstotliwość zwrotnicy: 2 700 Hz
- konstrukcja zwrotnicy: 24-bitowy procesor DSP
- przetwornik wysokotonowy: 1x 29 mm miękka kopułka
- przetworniki niskotonowe: 1x 5,25" stożek z włókna drzewnego
- typ obudowy: Bass Reflex
- częstotliwość strojenia Bass Reflex: 52 Hz
- maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 2x 50 W RMS
- typ wzmacniacza: klasa D
- wejście: 100-240 VAC
- wejścia bezprzewodowe: pełne 24 bit/96 kHz (bez tłumienia stratności)
- pobór mocy w trybie czuwania: 1 W

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.