iFi Audio iDefender+ - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 284,05 zł brutto
  • szt.
  • 299,00 zł / szt.

Reduktor szumów ze złącza USB iFi Audio iDefender+

Reduktor szumów ze złącza USB iFi Audio iDefender+

Pokonaj szum
Czy twój dźwięk wciąż jest nękany przez szum i zakłócenia? Używanie wielu wtyczek w łańcuchu audio oznacza oddzielne punkty uziemienia. Te liczne punkty powodują problem z pętlą uziemienia. Stwarza to niepożądany ciąg hałasu, szumu i zniekształceń. Nie walcz już więcej. iDefender+ iFi zapewnia proste, skuteczne rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Przerwij pętlę
Po podłączeniu do gniazda USB urządzenia źródłowego iDefender+ wykrywa, czy występuje problem z pętlą uziemienia. Przerywa pętlę uziemienia, „inteligentnie” odłączając uziemienie komputera, a także eliminując słyszalny szum pętli, obniża poziom szumów systemowych, poprawiając rozdzielczość i kontrast dynamiczny.

Używasz DAC USB?
Czy używasz iDefender+ z przetwornikiem cyfrowo-analogowym, który wykorzystuje zasilanie USB komputera, a nie zasilanie sieciowe lub wbudowaną baterię? Mamy dobre wieści. IDefender+ oferuje dodatkową korzyść. Jeśli zewnętrzny zasilacz jest podłączony do bocznego gniazda USB-C, blokuje zasilanie z komputera i zamiast tego zasila przetwornik cyfrowo-analogowy „czystym” prądem z zewnętrznego źródła. Jeśli zostanie użyty wysokiej jakości, cichy zasilacz, taki jak iPower X iFi, wydajność przetwornika cyfrowo-analogowego USB ulegnie znacznej poprawie.

Nowy i ulepszony
Zmodernizowaliśmy zespół obwodów. Dodano kondensatory tantalowe o niskiej ESR, aby poprawić filtrowanie wejściowe i wyjściowe. Pojemność filtrowania została zwiększona 10-krotnie. iDefender+ jest teraz dostępny w 3 wersjach i zawiera nowsze złącze USB-C.
- USB-A na USB-A
- USB-C na USB-A
- USB-C na USB-C

Specyfikacja techniczna:
- USB Super-Speed USB 3.0 (i USB 2.0 kompatybilny wstecz)
- Złącza Pozłacane USB 3.0
- Wymiary 50 mm (g) x 20 mm (szer) x 9 mm (wys.)
- Waga 6.6 g 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.