Oyaide Tunami II - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Oyaide
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • kpl.
  • 3 490,00 zł / kpl.

Przewód głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Oyaide Tunami II
Sprzedaż dotyczy kompletu czyli 2 szt. przewodów.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Oyaide Tunami II

Kable zbudowano z wykorzystaniem miedzi 102 SSC. Kabel ten może służyć również jako sieciowy, dlatego specyfikowany jest na maksymalne napięcie 600 V oraz prąd 30 A. Zbudowany jest z trzech identycznych, ekranowanych wiązek, z których dwie służą do przesyłu sygnału, a trzecia połączona jest z ekranem. Wiązki zbudowano z drucików o różnej średnicy i skręcono 1,15 raza mocniej niż poprzednie kable, dając w ten sposób bardzo dobre wypełnienie przestrzeni. Dielektrykiem jest polimer poliolefin. Wokół przewodników owinięto taśmę z przewodzącego węgla, na którym jest miedziana taśma. Kable zakończono wtykami Oyaide – bananami lub szpadlami z brązu fosforowego pokrytego srebrem, a następnie rodem.

Kabel TUNAMI, jeden z najbardziej znanych produktów OYAIDE, jako kabel zasilający wywarł ogromny wpływ na scenę. Przejmując swoją moc i wydajność, nasz flagowy kabel głośnikowy, TUNAMI NIGO, zyskał wielu fanów dzięki potężnemu i szerokopasmowemu dźwiękowi w wyjątkowo cichym tle. Jednak odkąd TUNAMI NIGO jest sprzedawany jako kabel masowy, zapotrzebowanie wielu klientów na zakończony kabel głośnikowy rośnie. Ostatecznie pod koniec 2009 roku, wyposażeni w nasze nowe terminale SPSL i SRBN, które zostały dostrojone dla TUNAMI NIGO, udało nam się wyprodukować serię TUNAMI II w celu maksymalizacji jej potencjału.

PCOCC-A

Miedź PCOCC to materiał, który zawiera bardzo mało zanieczyszczeń i zapewnia bardzo niskie poziomy zakłóceń sygnału. Ze względu na niewielkie występowanie granic ziaren sygnał przechodzi bez zakłóceń i zniekształceń. Ogrzewanie i chłodzenie drutu PCOCC w kontrolowanych warunkach daje gęsto rekrystalizowaną, wysoce czystą strukturę zwaną przewodnikiem μ. Powstały produkt z nałożonym lustrzanym wykończeniem nosi nazwę miedzi PCOCC-A. Ten wysoce zaawansowany produkt jest możliwy dzięki połączeniu zaawansowanej technologii i tradycyjnego japońskiego rzemiosła.

Izolator
Po dogłębnej analizie izolatora wybraliśmy poliolefiny polimerowe o różnym stopniu twardości wewnątrz i na zewnątrz, aby zapobiec negatywnym skutkom wibracji współczulnych. Ponadto materiał ten ma jedną czwartą przenikalności w porównaniu do zwykłego PVC i zwróciliśmy szczególną uwagę na wzmocnienie spójności jego izolatora i przewodnika w celu wypełnienia przypadkowej przestrzeni i zachowania wysokiej jakości transmisji sygnału.

Trójwarstwowe ekranowanie
Opowiadaliśmy się za ochroną przed hałasem, która staje się cechą definiującą kabel zasilający. Chociaż osiągnęliśmy pewne wyniki, stosując strukturę ekranowania typu star-quad do serii L / i 50, biorąc pod uwagę wymagania i trendy klientów, kontynuowaliśmy wytwarzanie zaktualizowanego produktu przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Dla TUNAMI NIGO opracowaliśmy trójwarstwową strukturę ekranującą.

Pierwsza warstwa tej struktury przekształca falę elektromagnetyczną w energię cieplną poprzez połączenie izolatora elektromagnetycznego. Jako drugą warstwę zastosowano warstwę półprzewodnika (węgiel) ze względu na jej charakterystykę polegającą na odprowadzaniu elektryczności statycznej bez wpływu na jego przewodnik. Trzecią warstwą jest ekranowanie z folii miedzianej w celu ochrony przewodu przed szumami zewnętrznymi. Co więcej, druty drenujące, ściśle przylegające do ekranu z folii miedzianej, zwiększają stosunek sygnału do szumu poprzez podłączenie do uziemienia.

Funkcja i dźwięk
Kolor płaszcza zewnętrznego to ceramiczna biel, która została dobrana z uwzględnieniem dopasowania do wnętrza. Jego przekrój poprzeczny 5,5 m2 przewodu ma doskonałe właściwości tłumienia drgań i stabilną transmisję sygnału. TUNAMI NIGO może służyć nie tylko jako kabel głośnikowy, ale także kabel zasilający.