Argon Audio | Promocja na serię kolumn Forte

Kolumny głośnikowe duńskiej marki Argon Audio, seria Forte, teraz dostępne są w salonie Q21 w niższych o około 20% cenach promocyjnych oraz możliwości zakupu w systemie ratalnym 0% (RRSO 0%).

Argon Audio to duńska firma audio założona 20 lat temu z jasnym celem: dostarczenia wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty są projektowane i wytwarzane w Danii, a ponadto charakteryzują się doskonałymi parametrami i skandynawskim wzornictwem.

"W Argon Audio wierzymy, że muzyka jest istotną częścią życia oraz że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości sprzętu audio. Dlatego naszą misją jest wprowadzanie na rynek najlepszych produktów audio, łączących w sobie najnowocześniejszą technologię z eleganckim wyglądem bez uszczerbku dla Twojego portfela.

Jesteśmy zespołem audiofilów, inżynierów i projektantów, których pasją jest dźwięk. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych możliwych wrażeń dźwiękowych, abyś mógł cieszyć się muzyką, filmami i grami jak nigdy dotąd. Nasza linia produktów obejmuje szeroką gamę głośników, wzmacniaczy, gramofonów i wielu innych urządzeń o minimalistycznym, skandynawskim wzornictwie i naprawdę atrakcyjnej cenie."