Klipsch The Nines zrecenzowane przez Audio Krytyka!

Klipsch niedawno zaprezentował nowe kolumny aktywne The Sevens oraz The Nines. Klipsch jest bardzo znanym i lubianym producentem, zarówno przez użytkowników, jak i recenzentów. Największy z aktywnych głośników, Klipsch The Nines doczekał się recenzji na portalu Audiokrytyk.pl. Poniżej znajdziecie kilka cytatów z tekstu. Zachęcamy również do przeczytania całej recenzji. 

"Krótko i na temat – jest ogień, jest impreza, dzieje się. Klipsch the Nines to nie są kolumny grzecznie uczesane i stojące w kolejce. To esencja rock’n’rolla z czasów Woodstocku. The Nines są jak Jimi Hendrix, który rzeźbi solówkę na gitarze tak, że zdmuchuje wszystko i wszystkich ze sceny, a potem gdy już zostaje po jego koncercie tylko dziura w ziemi podpala gitarę i rozwala ją na kawałki o najbliższy słup, a resztkami gryfu okłada po głowie niewinnych gapiów."

"W mojej opinii są to idealne kolumny dla kogoś kto szuka uniwersalnego grania – i do kina domowego, i do muzyki, i na imprezę, a przy tym nie chce sobie zawracać głowy audiofilskimi niuansami. Klipsch The Nines to prawie kompletne rozwiązanie (prawie bo bez streamera), które świetnie gra i jest znakomicie wykończone."

Polecane produkty

Klipsch The Nines (Czarny) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Klipsch The Nines (Czarny) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Aktywna kolumna podstawkowa Klipsch The Nines (Czarny) 2023Cena dotyczy 1 szt. produktu. Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ra...
Klipsch The Nines (Orzech) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Klipsch The Nines (Orzech) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Aktywna kolumna podstawkowa Klipsch The Nines (Orzech) 2023Cena dotyczy 1 szt. produktu. Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ra...