Kolumny Indiana Line Nota teraz nawet 30% taniej!

Kolumny głośnikowe Indiana Line Nota teraz nawet 30% taniej!

Kolumny głośnikowe Indiana Line z serii Nota zostały opracowane z myślą o nowoczesnych zestawach stereo i kina domowego. Składa się na nią pięć różnorodnych konstrukcyjnie modeli, z których każdy pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku. Teraz pojawia się świetna okazja, aby się o tym osobiście przekonać, ponieważ wszystkie głośniki Indiana Line Nota możesz zakupić w promocyjnych cenach – niższych nawet o 30%.

Kolumny podstawkowe Indiana Line Nota 240 X, 250 X i 260 X oraz model podłogowy Nota 550 X kupisz o 20% taniej niż ich sugerowana cena detaliczna. Z kolei głośnik centralny Nota 740 X, umożliwiający zbudowanie zaawansowanego zestawu kina domowego, można nabyć w cenie niższej o 30% niż sugerowana cena detaliczna tego modelu. Tym samym w przystępnej cenie możesz stworzyć wysokiej jakości system audio, który nie tylko stanie się ozdobą dowolnego pomieszczenia, ale także zaskoczy Cię czystym brzmieniem o dużej dynamice. Promocyjne ceny obowiązują do końca lipca 2022 r. 

Projektanci marki Indiana Line zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Ponadczasowe kształty kolumn Indiana Line Nota i ich elegancko wyprofilowane panele boczne sprawiają, że wpasują się w wystrój każdego wnętrza. W zależności od modelu, nadają się do pomieszczeń średniej wielkości, ale też do większych salonów. Staranna selekcja i właściwe połączenie poszczególnych podzespołów sprawiły, że modele z serii Nota skutecznie oddają emocje zarówno koncertów „na żywo”, jak i filmowych ścieżek dźwiękowych.