Unison Research Performance Anniversary: Lampowa legenda w nowej odsłonie.

Drodzy melomani i audiofile,

Czy szukacie wzmacniacza, który przeniesie Wasze doznania muzyczne na zupełnie nowy poziom? Mamy coś specjalnego dla Was – Unison Research Performance Anniversary, lampowy klejnot, który łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Co czyni Performance Anniversary wyjątkowym?

  • Dziedzictwo i innowacja: To najnowsza odsłona legendarnego modelu Performance, który od lat cieszy się uznaniem miłośników muzyki na całym świecie. Wersja Anniversary została wzbogacona o udoskonalenia techniczne, zachowując jednocześnie klasyczny, ponadczasowy design.
  • Moc i precyzja: Sześć lamp KT88 dostarcza 45 watów mocy na kanał, co gwarantuje dynamiczne i szczegółowe brzmienie, niezależnie od gatunku muzycznego.
  • Harmonia i naturalność: Lampowa konstrukcja wzmacniacza nadaje dźwiękowi ciepło, głębię i wyjątkową muzykalność. Instrumenty brzmią naturalnie, a wokale są pełne emocji.
  • Elegancja i funkcjonalność: Obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów nie tylko cieszy oko, ale także zapewnia doskonałą izolację od zakłóceń. Intuicyjny panel sterowania ułatwia obsługę, a pilot zdalnego sterowania zwiększa komfort użytkowania.

Odkryj magię brzmienia w salonie Q21

Zapraszamy Was do naszego salonu Q21, gdzie możecie osobiście przekonać się o wyjątkowości wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą dobrać odpowiednie kolumny, abyście mogli cieszyć się pełnią muzycznych doznań.

Skorzystaj z programu Trade-in i wymień stare na nowe!

Mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość! W salonie Q21 możecie skorzystać z programu Trade-in. Przynieście swoje używane sprzęty audio lub kolumny, a otrzymacie atrakcyjny rabat na zakup wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. To doskonała okazja, aby odświeżyć swój system audio i wejść w świat lampowego brzmienia.

Polecane produkty

Unison Research Performance Anniversary - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

Unison Research Performance Anniversary - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

Wzmacniacz stereofoniczny Unison Research Performance AnniversaryMożliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 ...