Poradnik słuchawkowy Q21

 
 
 
 
Zapraszamy Was na pierwszą część poradnika słuchawkowego.
 
Warto zagłębić się w ich temat i dać sobie szansę na nowy typ doznań dźwiękowych. Słuchawki są kwestią niezwykle indywidualną, ale pomimo tego, spróbujemy nakreślić Wam najważniejsze aspekty ich zakupu, wytłumaczymy dla kogo lepsze będą słuchawki wokółuszne, a komu lepiej sprawdzą się dokanałowe. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, które słuchawki najlepiej izolują od otoczenia i które dają największy komfort użytkowania. Przeanalizujemy czy lepsza będzie konstrukcja zamknięta czy otwarta, biorąc pod uwagę tryb ich użytkowania.
 
Finalnie, odpowiemy na najbardziej nurtującą kwestię większości naszych klientów: modele polecane przez nas w konkretnych budżetach: do 1500 zł / 3000 zł / 6000 zł oraz kilka propozycji, gdy nie obowiązuje nas żaden limit kwotowy. To będzie 20 minut naprawdę skondensowanej i dobrze dobranej dawki wiedzy wraz z prezentacją kilkunastu najlepszych modeli.
 
 
Zapraszamy do oglądania, pozdrawiamy Zespół Salonu Q21
Koniecznie napiszcie nam w komentarzu pod filmem czy już jesteście posiadaczami słuchawek i jeżeli tak- to jakich? Jeżeli jeszcze nie, bądź przymierzacie się do upgrade modelowego, to które modele rozważacie? W przypadku tego typu akcesorium, jakim są słuchawki, niezwykle istotne będą odsłuchy porównawcze, dlatego zapraszamy Was gorąco na testy do salonu stacjonarnego Q21. W video pokazaliśmy już kilkanaście marek dostępnych u nas na miejscu, a w ofercie posiadamy ich o wiele więcej - dlatego zachęcamy do umawiania odsłuchów z naszymi doradcami:
telefonicznie: 422130166
emailowo: q21@q21.pl