Preorder na Cayina N7!

Firma Cayin została założona w 1993 roku w Zhuhai, w Chinach. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją lampowych wzmacniaczy audio oraz urządzeń muzycznych. Założycielami firmy są dwoje chińskich inżynierów, Mr. Deming Li oraz Mrs. Nancy Li, którzy od samego początku mieli na celu stworzenie wysokiej jakości sprzętu audio, który byłby w stanie zadowolić najbardziej wymagających melomanów. Dzięki ich pasji i zamiłowaniu do muzyki firma Cayin zyskała uznanie i popularność wśród miłośników dobrego dźwięku na całym świecie, a jej produkty są dziś uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

Cayin N7 to najnowszy DAP, czyli przenośny odtwarzacz w ofercie producenta. Rok temu zaprezentował on Cayina N8II, czyli drugą generację flagowego modelu. Dla N7 Cayin obrał zupełnie inny kierunek, opracowując pierwszy miniaturowy, czysty 1-bitowy obwód DAC z czteroszynową siecią rezystorów. Pozwolił on uzyskać prawdopodobnie najbliższe analogowemu brzmienie wśród obecnych DAPów na rynku!

Dyskretny 1-bitowy DAC może natywnie dekodować do DSD512 i akceptować PCM do 32 bitów/768 kHz. Wzmacniacz słuchawkowy w Cayinie N7 jest po prostu spektakularny. Jest to w pełni dyskretna, w pełni zbalansowana konstrukcja ze znaną funkcją podwójnego wzmacniacza (DAO, do wyboru klasa A lub klasa AB). N7 jest oparty na systemie Android 12 z preinstalowanym Google Play, dzięki czemu dostajemy dostęp do pełnego wachlarzu aplikacji streamingowych. 

Oferta ograniczona czasowo, wystarczy użyć kodu CAYINN7, by otrzymać rabat na zamówienie preorderowe na ten wspaniały DAP!

Polecane produkty

Cayin N7 - PRE-ORDER - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Cayin N7 - PRE-ORDER - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Przenośny Odtwarzacz Plików (DAP) Cayin N7 (2023) Oferta PRE-ORDER: Taniej z kodem rabatowym!Wpisz w koszyku kod rabatowy CAYINN7 i sprawdź...