Prezentacja i recenzje wzmacniacza zintegrowanego Moon 240i

Moon to kanadyjska firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy urządzeń audio, w tym wzmacniaczy, przetworników cyfrowo-analogowych i odtwarzaczy płyt CD. Firma została założona w 1980 roku przez Jeana Poulin, który zainspirowany swoją pasją do muzyki i technologii postanowił stworzyć urządzenia, które pozwolą na osiągnięcie najlepszego brzmienia. Wkrótce firma zyskała uznanie wśród audiofilów, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dbałości o najwyższą jakość dźwięku.

Moon 240i to wzmacniacz zintegrowany, który został już wielokrotnie doceniony przez naszych klientów oraz recenzentów w Polsce i za granicą. Oferuje on bardzo przyjemny, plastyczny i muzykalny dźwięk, który doceni bardzo wiele osób. Skupia się on głównie na średnicy, która jest bardzo analogowa i przyjemnie wypchnięta na przód. Pomimo tego nie brakuje w nim basu, a góra jest przyjemnie załagodzona i jednocześnie oferuje dużo detali. Warto jednak zwrócić uwagę na scenę, która potrafi zaskoczyć niejednego doświadczonego melomana. 

Duża ilość wejść cyfrowych pozwala na bardzo wiele możliwości w zakresie podłączanych sprzętów. Na tylnej ściance znajdziemy dwa wejścia koaksjalne, dwa optyczne, a także USB. Do tego dochodzą trzy pary gniazd RCA, więc wybór jest niesamowicie szeroki w zakresie podłączanych sprzętów. Sprzęt jest również bardzo dobrze wykonany, a jego design może cieszyć oko wielu osób. 

Moon 240i test - Hi-Fi Class

HFC.com.pl

"Ci, którzy liczą na przejrzystość, rozdzielczość, szeroką, głęboką i dokładną scenę dźwiękową, powinni się tym wzmacniaczem zainteresować, zwłaszcza że jak na obecne "standardy", jego cena jest naprawdę niewygórowana. Rekomendacja przez duże R!"

audiostereo.pl

“Poszukując bogato wyposażonego wzmacniacza ze średniej półki pierwsze kroki powinniście skierować ku Moonowi Neo 240i a po nawet niezobowiązującym odsłuchu będziecie mieli dwie drogi – krótką, oraz długą. Opcja krótka polegać będzie na udaniu się z rzeczonym wzmacniaczem pod pachą do sklepowej kasy a długa na, w większości przypadków skazanych na sromotną porażkę, bezowocnych poszukiwaniach czegoś, co od 240-ki zagra lepiej. Wybór oczywiście należy do Was, ale tak na zdrowy rozsądek – chce się Wam tracić czas i pieniądze?”

WhatHiFi.com

"Oto wzmacniacz zintegrowany na dłuższą metę. Od momentu, w którym ląduje na moim regale, nie mam ochoty go zdejmować. Ale dla karuzeli, jaką jest recenzja, i wyłącznie dla celów słuchania i cieszenia się muzyką, mógłby tam zostać na zawsze. To właśnie czynnik Goldilocksa jest tak pociągający — zdolność do sprawienia, że cokolwiek grasz, brzmi naturalnie, wiarygodnie i dokładnie tak jak trzeba — to jest tak urzekająca i rzadka cecha w każdej cenie. Bardzo gorąco polecam."

Obecnie Moon 240i jest w naszym sklepie dostępny w obniżonej cenie. Gorąco zapraszamy do odsłuchów i zakupów, bo uwierzcie nam — warto

Polecane produkty

Moon 240i (Czarny) - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

Moon 240i (Czarny) - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

Wzmacniacz stereofoniczny Moon 240i (Czarny) Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy....