Rega Osiris | Nagroda redakcji Hifizone

Prestiżowa nagroda redakcji Hifizone.pl dla wzmacniacza Rega Osiris.

"Zacznę od pewnej, dość ironicznej w sumie, anegdoty. Otóż Osiris trafił do redakcji tak nieco przypadkiem. A tu nagle okazało się, że ten wzmacniacz przypomniał mi w zasadzie jedną ważną rzecz: dlaczego lubię robić to, co robię. Jest to zarazem jedno z bardzo niewielu urządzeń, których im dłużej się słucha, tym większe robią wrażenie. I z którymi im dłużej się obcuje, tym większą budzą i szacunek, i sympatię."

"Ale powiem tak. Rega Osiris to jeden z bardzo niewielu wzmacniaczy, o których mogę z całą pewnością powiedzieć, że mają duszę. I też, że całościowo i mam tu na myśli oczywiście przede wszystkim brzmienie, ale także wykonanie, prezentacje – do siebie przekonują. To trochę tak, jakby teraz Aston Martin z nienacka zrobił model z nie dość, że wolnossącym silnikiem V12, to jeszcze z manualną skrzynią biegów. Bo Rega Osiris to trochę takie nawiązanie do najlepszych czasów brytyjskiego hi-fi, kiedy drogie urządzenia naprawdę musiały grać bardzo dobrze."

Polecane produkty

Rega Osiris - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Rega Osiris - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

Wzmacniacz stereofoniczny Rega Osiris Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna...