Sonus faber | Odzyskaj do 100% wartości swoich głośników!

Sonus faber | Trade in to trade up!

Czas na awans 2023. Odzyskaj do 100% wartości swoich starych głośników przy zakupie nowych Sonus faber!

Promocja: Czas na Awans 2023!
Jeżeli masz sprawne (nieuszkodzone mechanicznie) kolumny (dowolnego producenta) wraz z dowodem zakupu, o wartości (na rachunku) co najmniej 2.5 razy niższej niż prezentowane. Odkupimy Twoje kolumny a ich wartość (z rachunku) odejmiemy od ceny nowych kolumn Sonus faber. Innymi słowy wysokość rabatu wynosi 100% kwoty brutto oryginalnie zapłaconej za oddawane w rozliczeniu kolumny głośnikowe.

Kolumny Sonus faber są znane ze swojego wyjątkowego brzmienia, które łączy w sobie precyzję, ciepło i naturalność dźwięku. Charakteryzują się doskonałą reprodukcją tonów średnich i wysokich, co przekłada się na klarowne i szczegółowe brzmienie instrumentów i wokali. Ponadto oferują  one głęboki i precyzyjny bas, co sprawia, że muzyka nabiera pełni i dynamiki. To brzmienie łączy się z eleganckim i wysokogatunkowym wykończeniem kolumn, tworząc nie tylko doskonałe narzędzia do słuchania muzyki, ale także estetyczne dzieła sztuki. 

Zdecydowanie warto ich posłuchać, co oczywiście jest możliwe w naszym salonie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy czekają na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty od 10 do 14.