Twoje wakacje - Twoja muzyka!

Miesiące letnie to czas, w którym wielu z nas wyjeżdża na wakacje czy urlop, pozostawiając nasze domowe, rozbudowane zestawy audio. Nie znaczy to jednak, że na wyjeździe jesteśmy skazani na słabą jakość muzyki. Nie musimy rezygnować z audio wysokiej jakości, dzięki małym, lekkim i poręcznym rozwiązaniom, które mogą nam towarzyszyć niemal wszędzie.
W ofercie naszego Salonu Online Q21.PL znajdziecie wzmacniacze z DAC i odtwarzacze przenośne marek takich jak; Shanling, FiiO, iFi Audio, Aune, Cayin, Chord Electronics, HiBy Music,Hidizs, Lotoo czy Topping.
Nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza? Poniżej znajdziesz podstawowy podział wraz z naszymi propozycjami konkretnych modeli, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości instagrama/messengera lub e-mailowo czy też telefonicznie. Wspólnie na pewno szybko i efektywnie dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich oczekiwań.
Możesz wybrać:
DAC bez wbudowanej baterii o minimalnych rozmiarach, niezwykle kompaktowy, pozwalający uzyskać dźwięk bardzo dobrej jakości, polecamy:
DAC z wbudowaną baterią, trochę większy, bardziej wydajny, o zaawansowanych możliwościach konfiguracji, polecamy:
DAP z wyświetlaczem, czyli produkt w pełni autonomiczny, niewymagający podłączenia do smartfona czy tableta, idealny dla osób, które chcą mieć wyłącznie jeden, wygodny i poręczny sprzęt dający funkcjonalność i możliwość słuchania muzyki wysokiej jakości dosłownie wszędzie! Polecamy: