Pioneer VSX-LX805 - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 15 999,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego Pioneer VSX-LX805(2023)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Amplituner kina domowego Pioneer VSX-LX805

Przygotuj się na wciągającą rozrywkę domową dzięki 11.2.4-kanałowemu sieciowemu amplitunerowi AV VSX-LX805. Wyposażony w technologię nowej generacji i wyposażony w obwody klasy studyjnej, VSX-LX805 został zaprojektowany tak, aby zaspokoić każdą potrzebę AVR.

Podobnie jak wszystkie najlepsze amplitunery AV, VSX-LX805 obsługuje przetwarzanie zarówno w Dolby Atmos, jak i DTS:X, a także posiada certyfikat IMAX Enhanced. Aktualizacja oprogramowania układowego zaplanowana na najbliższy czas doda przetwarzanie Auro-3D, czyniąc nowy model Pioneer'a w pełni wyposażoną opcją dla immersyjnego dźwięku.

Każdy z 11 kanałów wzmacniacza klasy AB w modelu VSX-LX805 ma moc wyjściową 150 W i można go użyć do zasilania do trzech stref. Posiada 15 wyjść przedwzmacniacza RCA do przyszłych aktualizacji wzmacniacza wraz z wejściami i wyjściami stereo XLR.

Dostępnych jest łącznie siedem wejść HDMI 2.1 i trzy wyjścia HDMI, w tym jedno z eARC. Spośród nich wejścia 1-6 obsługują przekaz 8K wraz z sygnałami 4K 120 Hz z konsol do gier PS5 i Xbox Series X, a także obsługują VRR, ALLM i Quick Media Transport (QMS), co pozwala odbiornikowi przełączać się między wyjście wideo przy różnych szybkościach klatek, takich jak 24 kl./s i 60 kl./s bez żadnych zakłóceń.

Flagowy model Pioneera jest wyposażony we wszystkie najnowsze opcje połączeń, z obsługą 8K i 4K 120 Hz na wielu portach HDMI.

Przesyłanie strumieniowe otrzymuje również kompleksowe wsparcie. Z Chromecastem, AirPlay 2, DTS Play-Fi i Bluetooth aptX HD. Chromecast i DTS Play-Fi zapewniają strumieniowe przesyłanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości, a DTS Play-Fi niedawno dodał funkcję odtwarzania bez przerw, więc oba będą świetnym sposobem na słuchanie muzyki na VSX-LX805. W przeciwnym razie ma wbudowaną obsługę Tidal, Spotify i Amazon Music Unlimited, umożliwiając bezpośredni dostęp do tych usług strumieniowego przesyłania muzyki podczas korzystania z aplikacji sterującej Pioneer'a.

Jedną z bardziej interesujących funkcji VSX-LX805 jest Dirac Live. Jest to zaawansowana forma przetwarzania korekcji pomieszczenia w celu optymalizacji dźwięku wielokanałowych systemów głośnikowych, a wbudowana wersja o pełnej przepustowości, którą zapewnia Pioneer, umożliwia korekcję częstotliwości audio powyżej 500 Hz, w przeciwieństwie do bardziej ograniczonej wersji z samym basem obsługiwane przez niektóre produkty.

*zdjęcia poglądowe. Przedstawiają amerykańską wersję urządzenia.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pioneer objęty jest gwarancją - 2 lata w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całej Polski.